مجله ی مجازی any end ین وب دقیقا مثل یک مجله در تمامی موضوعات از قیبل روانشناسی. تغذیه . تست های مختلف . فال . تست هوش و بازی های فکری . لطیفه . اشپزی . کی پاپ و,..... اپدیت میشه خوش حال میشم اگر دوست دارید وب در زمینه خاصی اپ بشه توی کامنت های وب بهم بگید ... و رد ضمن وب با کمال میل نویسنده قبول میکنه اگر متقاضی هستید ایمیلتون رو به من بدید ... خوش حال میشیم وب رو با عنوان خوش بلینکید .....اکثر مطالب دارای لینک ادامه مطلب هست لطفا سریع نگذرید .... نظرات شما جرقه ی پیشرفت وب هست .... از همراهی و همکاری شما سپاس گذارم tag:http://ghfu.mihanblog.com 2019-09-24T04:16:54+01:00 mihanblog.com برشی از کتاب 2019-08-11T07:22:49+01:00 2019-08-11T07:22:49+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/256 opa x گفت که من یک جورهایی عجیب و غریب هستم، شاید هم برای همین از من خوشش آمده و عاشقم شده، و البته شاید هم یک روز به همین دلیل از من متنفر شود! گفت که من یک جورهایی عجیب و غریب هستم، شاید هم برای همین از من خوشش آمده و عاشقم شده، و البته شاید هم یک روز به همین دلیل از من متنفر شود!

]]> جملات زیبا 2019-08-11T07:20:53+01:00 2019-08-11T07:20:53+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/255 opa x به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم.ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد.ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم ... به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم.
ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد.
ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم ...


]]> برف بازی 2014-02-05T15:42:46+01:00 2014-02-05T15:42:46+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/254 opa x یعنی من از كمر به پایین فلج ..... رفتیم اسكی یخی ..... شارت شدیم پایین نابود گشتم ............. برای همین اصلا برام مهم نیست كه وبم توی بخش ومپایر بازیه و می خوام چندتا عكس برفی براتون بذارم چیزی كه من اون بالا تصور می كردم هستم وكاری كه داشتم می كردم خوب هر كس یه جور خوشه دیگه ........... حداقل این قدر شاسكول نبودیم كه روی خودمون برف بپاشیم روز های برفی به همتون خوش بگذره یعنی من از كمر به پایین فلج ..... رفتیم اسكی یخی ..... شارت شدیم پایین نابود گشتم ............. برای همین اصلا برام مهم نیست كه وبم توی بخش ومپایر بازیه و می خوام چندتا عكس برفی براتون بذارم
چیزی كه من اون بالا تصور می كردم هستم


وكاری كه داشتم می كردمخوب هر كس یه جور خوشه دیگه ...........
حداقل این قدر شاسكول نبودیم كه روی خودمون برف بپاشیم

روز های برفی به همتون خوش بگذره]]>
ترول های خنده دار 2013-12-09T11:28:52+01:00 2013-12-09T11:28:52+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/253 opa x سلام ......... چندتا  ترول خنده دار براتون اوردم ...... خوش باشید ........ و یه نظر می تونه خیلی دله وب دار رو گرم كنه ...... درك نمی كنید دیگه ..... سلام ......... چندتا  ترول خنده دار براتون اوردم ......

http://www.taknaz.ir/upload/69/0.800831001343208719_taknaz_ir.jpgخوش باشید ........ و یه نظر می تونه خیلی دله وب دار رو گرم كنه ...... درك نمی كنید دیگه ..... ]]>
رنگ اسم شما ..... تست روانشناسی جالب 2013-11-21T15:38:51+01:00 2013-11-21T15:38:51+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/251 opa x خیلی باحاله یه امتحانی بکنید ماله من دقیقا رنگ مورد علاقه ام هم افتاد .......... 2 دقیقه بیشتر وقت نمی گیره یه تستی بکنید دیگه ناز نکن شیطون برو تو دل اپ... کجا میای نگفتم که بیا تو دل من .... بدو برو بیرون ...... برو تو اپ ... ا چه قدر گیج بازی در میاری مگه انسانی خوندی به گفته ی روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر ( خود ) واقعی مان را  با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می*تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.جالب است نه؟! اینکه خیلی باحاله یه امتحانی بکنید ماله من دقیقا رنگ مورد علاقه ام هم افتاد .......... 2 دقیقه بیشتر وقت نمی گیره یه تستی بکنید دیگه ناز نکن شیطون برو تو دل اپ... کجا میای نگفتم که بیا تو دل من .... بدو برو بیرون ...... برو تو اپ ... ا چه قدر گیج بازی در میاری مگه انسانی خوندی

به گفته ی روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر ( خود ) واقعی مان را  با این رنگها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می*تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می*توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد.پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید:

 

رنگهای هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از :

 

قرمز: 1 ش ج س الف

نارنجی:* ***2 ت ث ک ب

زرد: 3 ی ل ص ض

سبز: *4 و م د ژ

آبی: 5 چ ن ط ظ

نیلی: 6 ح خ ف -

بنفش: 7 ع پ غ -

صورتی: 8 ز ق ه -

طلایی: 9 ر ذ گ -

 

برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا شوید یک مثال می*آوریم بدین شکل که اسم و فامیل خودرا روی برگه کاغذی می*نویسید و بر اساس حروف و اعداد ذکر شده برای هر کدام،به رنگ مربوطه دست پیدا می*کنید.

مثال : لیلا جلالی

ل3 ی3 ل3 الف1 ج1 ل3 الف1 ل3 ی3

سپس اعداد را با هم جمع می*کنیم:

21=3+3+1+3+1+1+3+3+3

باز هم دو عدد را با هم جمع می*کنیم:

3=1+2 عدد 3 مربوط به رنگ زرد است.

حال میتوانید مشخصات خود را بخوانید.

 

صورتی

 

دارای قدرت جسمی بالایی هستید بخاطر اراده ی بالایی که دارید میتوانید رویاهایتان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید. با مسئولیت ها به راحتی کنار می*آیید و می*توانید دیگران را در حل مشکلاتشان راهنمایی کنید.از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید.صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

 

قرمز

 

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است.همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید.بسیار خونگرم هستید و بسادگی تحریک می*شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچکترین بهانه ای اخمهایتان در هم رفته و به لاک خود فرو بروید.باید سعی کنید که از انرژی فوق العاده تان در جهت مثبت استفاده کنید.

 

زرد

 

بسیار تیز هوش هستید.شخصیتی بسیار خوش بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می*خواهید بر زبان بیاورید کم نمی آورید.بخاطر زنده دلی ابتکار و مستعد بودنتان در بر قراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.با وجودی که روحیه ی بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید کرد مگر اینکه شادیهایتان را با دیگران تقسیم کنید.تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه تان است که گاهی شمارا در خود غرق می کند!اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید در آخرخواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده اید ناتمام مانده اند.

 

طلایی

 

در هر چیزی فقط حد بالای آن می تواند رضایت خاطر شمارا بر آورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید. می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید.شرایط منفی را می توانید به بهترین موقعیت ها تبدیل کنید.

 

نیلی

 

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه ای که به پاکی و زیبایی های دنیا دارید می*توانید توان و شادی فوق العاده ای به افراد افسرده ببخشید .علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید ازیک حس ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می*توانید براحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

 

سبز

 

برای شما خیلی مهم است که برنامه روزانه داشته باشید.نظم و انضباط برایتان اهمیت زیادی دارد.بندرت ممکن است زنگیتان آشفته و بی هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنماییهای جدی نزد شما می*آیند.برای حل مشکلات دیگران بشدت حرص می*خورید.تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائض اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی*دارید. ترجیح می*دهید بجای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

 

بنفش

 

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی*کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید .برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

 

آبی

 

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می*دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجه هستید.آزادی برایتان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی*توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم شود و یا زیر نظر قرار دارید. اگر این همه دنبال تنوع هستید به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید وبرای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی هایش برای شما ارزشی فوق العاده دارد.

 

نارنجی

 

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را که به ارث برده اید باعث شده محبوب دیگران باشید.دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت میگیرند.سعی می*کنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله گویی خاص خود محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید . رنگین کمان زندگی تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر نمایید.

منبع:
]]>
10 را هکار برای برطرف کردن خشکی لب 2013-11-18T17:04:42+01:00 2013-11-18T17:04:42+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/250 opa x با پا گذاشتن به فصل سرما خشکی لب خیلی شایع میشه اگر نمی خوایید امسال هم مشکلات سال های قبل رو داشته باشید این اپ رو بخونید اگر شما هم یکی از این جماعت هستید، توصیه‌های زیر را جدی بگیرید:…یثیثی ۱. دور رژلب‌های مات و خشک را خط بکشید. رژلب‌های چرب و مایع، بهترین مواد آرایشی برای لب‌های خانم‌هایی است که از خشکی لب رنج می‌برند.   ۲. اگر با استفاده از رژلب دچار خشکی لب می‌شوید، بهتر است قبل از استفاده از آن، لب‌های خود را با کمی پماد ویتامین A چرب کنید.   ۳. در صورت نیاز، لب‌های خو با پا گذاشتن به فصل سرما خشکی لب خیلی شایع میشه اگر نمی خوایید امسال هم مشکلات سال های قبل رو داشته باشید این اپ رو بخونید

اگر شما هم یکی از این جماعت هستید، توصیه‌های زیر را جدی بگیرید:…یثیثی

۱. دور رژلب‌های مات و خشک را خط بکشید. رژلب‌های چرب و مایع، بهترین مواد آرایشی برای لب‌های خانم‌هایی است که از خشکی لب رنج می‌برند.

 

۲. اگر با استفاده از رژلب دچار خشکی لب می‌شوید، بهتر است قبل از استفاده از آن، لب‌های خود را با کمی پماد ویتامین A چرب کنید.

 

۳. در صورت نیاز، لب‌های خود را با شوینده‌های ملایمی مانند صابون‌های کرم‌دار یا شامپو بچه بشویید.

 

۴. دو قاشق چایخوری شکر و یک قاشق‌خوری عسل را با هم ترکیب و این خمیر را ۵ دقیقه روی لب‌های خشک و ترک‌خورده‌تان بگذارید. این کار را ۲ بار در روز تکرار کنید تا لب‌هایتان نرم‌تر شوند. می‌توانید این خمیر را برای از بین رفتن پوسته‌های لب، کمی روی آنها مالش دهید و در نهایت هم با آب ولرم بشویید.

 

۵. قبل از خواب، ترکیبی از عسل و گلیسیرین درست کنید و آن را روی لب‌هایتان بزنید. این ترکیب را صبح که بیدار شدید، از روی لب خود با آب ولرم پاک کنید و معجزه آن را در نرم شدن لب‌هایتان ببینید.

 

۶. یک مشت پر، برگ گل سرخ شسته‌شده را در مقدار کمی شیر به مدت چند ساعت، خیس کنید. سپس با مخلوط کردن برگ‌های گل و شیر، خمیر یکنواختی درست کنید و آن را روزی ۲ بار روی لب‌های پوسته‌پوسته‌شده یا ترک‌خورده بگذارید. قرار دادن این خمیر روی لب‌ها، پیش از رفتن به رختخواب، کمک زیادی به نرم‌تر شدن پوست لب می‌کند.

 

۷. روزی ۴ بار روغن طبیعی نارگیل یا کرچک روی لب‌های خشک خود بزنید. این روغن‌ها، از قوی‌ترین و موثرترین نرم‌کننده‌های طبیعی لب در روزهای سرد و خشک سال محسوب می‌شوند.

 

۸. استفاده از وازلین، کره و روغن مخصوص پوست بچه‌ها هم در نرم کردن لب‌ها تاثیر دارد.

 

۹. هنگام غذا خوردن، دستمال را روی دهانتان نکشید بلکه گوشه‌ای از دستمال‌های نرم و لطیف را آرام روی لب‌هایتان بگذارید و بردارید.

]]>
طرز تهیه غذای اشپانیایی 2013-11-18T16:54:33+01:00 2013-11-18T16:54:33+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/249 opa x سلام نمی دونم والا به کی دارم سلام میدم وب صفر بازدید منم خوش حال وضعیه به خدا .......... جون شما وقت ندارم .... به هرحال برای شریف رفتن باید خود کشی کرد .......ولی نه به ما که خوش میگذره ... از صبح تا شب تست ....... نمی دونید چه کیفی میده دقت کردم دیدم صفحه خالیه از اشپزی و چیزای خوشمزه .... پس بعد یه قرن یه پست خوشمزه برای دوستان شکمو یا اشپز خودمون ... اوردم ...پس اماده باشید تا یه غذای جدید اسپانیایی به سفره خوشمزه خونتون اضافه کنید تا دسته جمعی از خوردنش لذت ببرید طرز تهیه پایلای اسپانیا سلام نمی دونم والا به کی دارم سلام میدم وب صفر بازدید منم خوش حال وضعیه به خدا .......... جون شما وقت ندارم .... به هرحال برای شریف رفتن باید خود کشی کرد .......ولی نه به ما که خوش میگذره ... از صبح تا شب تست ....... نمی دونید چه کیفی میده
دقت کردم دیدم صفحه خالیه از اشپزی و چیزای خوشمزه .... پس بعد یه قرن یه پست خوشمزه برای دوستان شکمو یا اشپز خودمون ... اوردم ...پس اماده باشید تا یه غذای جدید اسپانیایی به سفره خوشمزه خونتون اضافه کنید تا دسته جمعی از خوردنش لذت ببرید

طرز تهیه پایلای اسپانیایی غذایی متفاوت با مرغ و میگو

طرز تهیه پایلا

مواد لازم : برای ۶ نفر

 برنج  ۶۰۰ گرم
 مرغ پاک کرده  ۱ عدد (در حدود یک کیلو گرم)
 میگو  ۵۰۰ گرم
 سیر  ۳ تا ۴ پره
 رب گوجه فرنگی  ۱ قاشق سوپخوری
فلفل سبز و قرمز دلمه ۲ تا ۳ عدد
روغن مایع ۱۵۰ گرم
زعفران سائیده ۱ قاشق چایخوری
نمک و فلفل به قدر کافی

طرز تهیه :
برنج را یک ساعت قبل از طبخ می شوئیم و آن را با ۵ تا ۶ لیوان آب گرم (مقدار آب بستگی به نوع برنج دارد) و نصف قاشق غذاخوری نمک و ۱۰۰ گرم از روغن مخلوط کرده ، می گذاریم بماند. مرغ را شسته با نصف لیوان آب و ۱ تا ۲ پره سیر ویک عدد پیاز خرد کرده و کمی نمک با حرارت ملایم می پزیم . به حدی که بعد از پختن کمی آب داشته باشد.

میگو را تمیز کرده پوستش را می گیریم و پس از شستن در آبکش می ریزیم . فلفل را به مربع های کوچک خرد می کنیم . ۵۰ گرم از روغن را در تابه می ریزیم . ۲ تا ۳ پره سیر را کوبیده ، در روغن می ریزیم و هم می زنیم . فلفل و میگو را با سیر یک تفت می دهیم و نمک و فلفل و زعفران حل شده در آب جوش را با آن مخلوط می کنیم .

استخوان های مرغ را می گیریم ، گوشت آن را با قیچی کوچک خرد کرده ، داخل سایر مواد میریزیم . آب مرغ را از صافی رد می کنیم و با رب گوجه فرنگی داخل آب برنج می ریزیم .

برنج را روی حرارت ملایم می گذاریم تا آب برنج کمی کشیده شود ، سپس مواد آماده شده مرغ و میگو را لای برنج می گذاریم . مدت ۳۰ دقیقه صبر می کنیم تا برنج دم بکشد . قبل از کشیدن غذا ، تمام مواد را در دیگ مخلوط کرده ، بعد آن را در دیس میریزیم . لازم به ذکر است که به جای رب گوجه فرنگی در پایلا اسپانیایی می توانیم مقدار کمی زردچوبه را در آب برنج بریزیم.

منبع : groohashpazi.blogfa.com

]]>
تست روانشناسی شخصیت پنهان خو را بشناسید 2013-11-15T10:20:19+01:00 2013-11-15T10:20:19+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/248 opa x من خودم هر تستی تو وب می ذارم قبلش خودم میدم ببینم بیخود نباشه .... خدایی از همه چی درشتش رو براتون سوا میکنم .... این تست هم خیلی خوب بود من امتیازم عالی شده 41 ... تا دلتون بسوزه شخصیتم از اون خواستنی هاستا .. سریع برید سراغ تست تا از دست نرفته - فكر می‌كنید چه زمانی در طول روز بیشترین كارایی را دارید؟الف) وقتی صبح‌های زود از خواب بیدار می‌شوم.ب) در ساعت‌های بعد از ناهار و هنگام عصر.ج) وقتی همه خوابند و در سكوت آخرهای شب.۲- تا به حال به راه رفتن خود دقت كرده‌اید؛ فكر می‌كنید راه رفتن شما مانن من خودم هر تستی تو وب می ذارم قبلش خودم میدم ببینم بیخود نباشه .... خدایی از همه چی درشتش رو براتون سوا میکنم .... این تست هم خیلی خوب بود من امتیازم عالی شده 41 ... تا دلتون بسوزه شخصیتم از اون خواستنی هاستا .. سریع برید سراغ تست تا از دست نرفته


روانشناسی شخصیت


- فكر می‌كنید چه زمانی در طول روز بیشترین كارایی را دارید؟

الف) وقتی صبح‌های زود از خواب بیدار می‌شوم.
ب) در ساعت‌های بعد از ناهار و هنگام عصر.
ج) وقتی همه خوابند و در سكوت آخرهای شب.

۲- تا به حال به راه رفتن خود دقت كرده‌اید؛ فكر می‌كنید راه رفتن شما مانند كدام گزینه است؟

الف) با گام‌های بلند و تند راه می‌روم.
ب) با این‌كه راه رفتنم كند نیست اما گام‌هایم بلند است.
ج) سرم را بالا نگه می‌دارم و به اطراف نگاه می‌كنم هر چند آرام راه می‌روم.
د) آرام راه می‌روم و سرم را پایین می‌اندازم.

۳- زمانی كه یك نفر را مخاطب قرار می‌دهید و با او حرف می‌زنید، حالت اندام‌تان به چه شكلی است؟

الف) نمی‌دانید با دست‌های‌تان چه كنید و دست به سینه می‌ایستید.
ب) مجبور می‌شوید دست‌های‌تان را روی هم بگذارید و آن‌ها را در هم قفل كنید.
ج) دست به كمر می‌ایستید یا آن‌ها را در جیب می‌گذارید.
د) وقتی كسی با شما حرف می‌زند مدام سعی می‌كنید با لمس او بهش بفهمانید دركش می‌كنید.
ه) با مو، ساعت یا بقیه اندام خود بازی می‌كنید.۴- زمانی كه خسته هستید و جلوی تلویزیون استراحت می‌كنید، كدام یك از رفتارهای زیر را انجام می‌دهید:

الف) چهار زانو می‌نشینید.
ب) پاهای‌تان را روی هم می‌اندازید.
ج) پاهای‌تان را دراز می‌كنید یا می‌كشید.
د) یكی از پاهای‌تان را زیر تن‌تان می‌گذارید و می‌نشینید.

۵- معمولا وقتی كسی برای‌تان یك جوك تعریف می‌كند یا هنگامی كه سریالی طنز می‌بینید، چه می‌كنید؟

الف) بلند می‌خندید و صدای قهقهه‌تان همه جا را پر می‌كند.
ب) می‌خندید اما نه با صدای بلند.
ج) ریز ریز و نخودی می‌خندید.
د) تنها به یك لبخند اكتفا می‌كنید.

۶- وقتی به جمع‌های خانوادگی می‌روید یا به محل كارتان وارد می‌شوید:

الف) با صدای بلند سلام می‌كنید تا همه متوجه شما بشوند.
ب) معمولا بدون سر و صدا وارد می‌شوید و سراغ كسی می‌روید كه بیشتر دوستش دارید.
ج) آرام وارد می‌شوید و سعی می‌كنید توجه كسی را جلب نكنید.

۷ -اگر یك نفر به‌عنوان شوخی شما را از پشت سر بترساند یا در حال كار تمركزتان را بر هم بزند:

الف) سعی می‌كنید با یك لبخند این وقفه را با روی خوش بپذیرید.
ب) از كوره در می‌روید و طرف باید سوراخ موش قرض كند.
ج) بسته به شرایط یكی از 2 حالت بالا.

۸- چه رنگی را بیشتر دوست دارید؟

الف) قرمز یا نارنجی
ب) سیاه
ج) زرد یا آبی
د) سبز
ه) سرمه‌ای یا بنفش
و) سفید
ز) قهوه‌ای یا خاكستری

۹- شب‌ها پیش از این‌كه به خواب بروید:

الف) طاق باز می‌خوابید.
ب) دمر می‌خوابید.
ج) به پهلو می‌خوابید.
د) سرتان را روی دست‌تان می‌گذارید.
ه) سرتان را زیر پتو می‌كنید.

۱۰-اغلب خواب می‌بینید:

الف) دارید می‌افتید.
ب) دعوا می‌كنید.
ج) به‌دنبال چیزی یا كسی می‌گردید.
د) پرواز می‌كنید یا شناورید.
ه) به‌طور معمول خواب نمی‌بینید.
و) همیشه خواب‌های تان لذت بخش است.نتیجه

  • امتیاز بیش از ۶۰:
حق بدهید كه دوستان و آشنایان‌تان برای دیدن شما لحظه شماری نكنند. متاسفانه آن‌ها فكر می‌كنند با آدم خودمحوری سروكار دارند كه به حرف آن‌ها توجهی ندارد، شاید هم اشتباه باشد اما آن‌ها فكر می‌كنند شما به‌شدت سلطه‌جو هستید البته گاهی ممكن است آن‌ها شما را ستایش كرده و آرزو كنند كه ‌ای‌كاش می‌توانستند شبیه شما باشند اما با این حال همیشه شك دارند كه به شما به‌طور عمیق نزدیك شوند.
  • امتیاز بین ۵۱ تا ۶۰:
شاید شما خوش‌تان بیاید اما دیگران از اینكه شما ناگهانی هیجانی می‌شوید، دل نگران هستند. كسی كه عجول است، معمولا به‌عنوان یك همدم همیشگی شناخته نمی‌شود. رهبری در خون شماست و این موضوع در لحظه‌های بحرانی باعث می‌شود به سرعت تصمیم‌گیری كنید اما سرعت، همه جا نشانه كیفیت نیست. شما همواره یك فرد برجسته و ماجراجو به حساب می‌آیید؛ كسی كه برای یك مرتبه هر چیزی را امتحان می‌كند.
  • امتیاز بین ۴۱ تا ۵۰:
این بهترین امتیاز در این تست است چرا كه شما به‌عنوان فردی بسیار سرزنده، زیبا، سرگرم‌كننده، اهل عمل و جالب شناخته می‌شوید. كسی كه همواره مركز توجه است.شما فردی مهربان و متعادل هستید. به خواسته‌ها و نیازهای دیگران اهمیت می‌دهید و دیگران را ناراحت نمی‌كنید. آدم فهمیده و منطقی هستید كسی كه همیشه اطرافیانش را شاد می‌كند و به آنان كمك می‌كند. این خصوصیت را حفظ كنید.
  • امتیاز بین ۳۱ تا ۴۰:
اگر كمی خونسردی و واكنش‌های كند خود را به موضوعات كم كنید، بهتر است. دیگران شما را به‌عنوان فردی منطقی، مراقب، آگاه و اهل عمل می‌شناسند كه اشتباه هم نیست. خیلی خوب است كه دیگران شما را باهوش و با استعداد اما متعادل می‌دانند. نمی‌توان با شما به راحتی و سریع دوست شد اما نسبت به دوستان خود به شدت باوفا هستید و در عوض از آنان وفاداری را انتظار دارید.
  • امتیاز بین 21 تا 30:
كسانی كه شما را از نزدیك می‌شناسند، عقیده دارند شما فرد دقیقی هستید به‌طوری كه به جزئیات بسیار كوچك هم بیش از اندازه اهمیت می‌دهید. در شما، آنچه بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد، اطلاعات خوب شما در مورد مسائل مختلف است. فردی هستید كه كارها را به كندی انجام می‌دهید به‌طوری كه اگر كاری را عجولانه یا بدون نقشه قبلی انجام دهید، دوستان‌تان بسیار شگفت زده می‌شوند.
  • امتیاز كمتر از ۲۱:
شاید ناراحت‌كننده باشد اما دیگران شما را خجالتی، بی‌اراده، غیرمصمم و عصبی می‌شناسند. آن‌ها فكر می‌كنند كه شما همواره نیاز دارید كسی مراقب‌تان باشد و همیشه كسی را می‌خواهید كه برایش تصمیم بگیرید. به‌نظر می‌رسد كه شما دوست ندارید درگیر چیزی یا كسی باشید در واقع دوست ندارید با كسی در ارتباط باشید. شما فردی هستید كه همیشه نگران است و به مشكل‌هایی فكر می‌كنید كه وجود ندارد.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir]]>
تست روانشناسی ماجراجویانه ....... کشف شخصیت شما در تخیلات شما 2013-11-15T09:50:14+01:00 2013-11-15T09:50:14+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/247 opa x سلام .... امیدوارم توی این چند روزه عزادری هاتون مقبول درگاه حق بوده باشه ....... با یه تست فوقالعاده عالی و قشنگ اومدم .... با یه داستان شروع میکنه و پرسش هایی رو مطرح میکنه و سراخر براساس جواب های شما ... نوع دید شما را نسبت به خیلی چیزها مشخص میکنه ....از لحاظ استاندارد بودن من تضمین می کنم بفرمایید این هم تست .........به شش سوال زیر به دقت فکر کنید و جوابهای خود را روی یک صفحه کاغذ بنویسید. آنچه را که به طور طبیعی به ذهنتان می رسد یادداشت کنید. زمان لازم برای آن که خودتان را واقعاً در مو
سلام .... امیدوارم توی این چند روزه عزادری هاتون مقبول درگاه حق بوده باشه ....... با یه تست فوقالعاده عالی و قشنگ اومدم .... با یه داستان شروع میکنه و پرسش هایی رو مطرح میکنه و سراخر براساس جواب های شما ... نوع دید شما را نسبت به خیلی چیزها مشخص میکنه ....از لحاظ استاندارد بودن من تضمین می کنم
بفرمایید این هم تست .........

به شش سوال زیر به دقت فکر کنید و جوابهای خود را روی یک صفحه کاغذ بنویسید. آنچه را که به طور طبیعی به ذهنتان می رسد یادداشت کنید. زمان لازم برای آن که خودتان را واقعاً در موقعیتهای گفته شده احساس کنید، در نظر بگیرید.

۱- خود را در یک کشتی تصوّر کنید که در حال غرق شدن است. شما خود را به آب می‌اندازید و با شناکردن خود را به یک قایق نجات می‌رسانید و از آن بالا می‌روید. چند نفر دیگر را در آن قایق نجات همراه خود می‌بینید؟

.

.

.

.

جواب ها نزد خود یادداشت کنید لطفا

.

.

.

.

۲- خود را به ساحل می‌رسانید و بیابان وسیعی را در مقابل خود می‌بینید. چند وسیله شخصی و مقداری خوراکی بر می‌دارید و در جستجوی نجات، راه بیابان را در پیش می‌گیرید. چند جفت کفش برمی‌دارید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

۳- پس از یک راه‌پیمایی طولانی و سخت، از یک تپه شنی بالا می‌روید و با خوشحالی شهری را در دوردست می‌بینید. همچنین متوجه می‌شوید که در فاصله‌ای نه چندان دور در سمت راست شما واحه‌ای وجود دارد. آیا ابتدا به آنجا می‌روید و برای مدتی کوتاه، یا هر چقدر که می‌خواهید استراحت می‌کنید و یا آن که آن را نادیده گرفته به راهتان به سوی شهر ادامه می‌دهید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

۴- پس از ورود به شهر، قصری توجه شما را به خود جلب می‌کند و تصمیم می‌گیرید که وارد آن شوید. پس از عبور از دروازه‌ها، خود را در یک راهروی طولانی می‌یابید که به اتاق پادشاه منتهی می‌شود. وارد اتاق می‌شوید و شاه و ملکه را می‌بینید که در کنار هم به تخت نشسته‌اند. شاه و ملکه چه شکلی هستند؟ و چه ویژگیها و خصوصیاتی را برایتان مجسم می‌کنند؟

.

.

.

.

.

.

.

.

۵- از آن اتاق خارج می‌شوید و از یک پلکان مارپیچی پایین می‌روید. تاریک و سایه‌دار است، با مشعل‌هایی بر روی دیوار که به طور نوبتی روشن و خاموش می‌شوند. همین طور که پائین می‌روید، ناگهان یک زن (اگر شما مرد هستید) و یا یک شوالیه (اگر شما زن هستید) از کنارتان عبور می‌کند. شما فقط برای یک لحظه صورتش را می‌بینید و این تصویر، یک نفر که می‌شناسید را به یادتان می‌آورد. او چه کسی است؟

.

.

.

.

.

.

.

.

۶- پلّه‌ها شما را به اتاق پذیرایی می‌رساند و شما میز بسیار بزرگی با یک گیلاس پایه‌دار در وسط آن می‌بینید. به گیلاس نگاه کنید. چقدر آن پر از مایعات است؟

.

.

.

.

.

.

جواب های خود را مرور کنید و برای دیدن نتیجه آزمایش به پایین صفحه مراجعه نمائید  

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

فقط بعد از اینکه جواب دادید لطفا

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

1-  تعداد دوستان واقعی که دارید.

۲-  تعداد عشقهای واقعی که قبل از ازدواج خواهید داشت .

۳-  اصول اخلاقی شما در کار.

۴-  آنچه تصوّر کرده‌اید آن چیزی است که به نظر شما یک زوج ایده‌آل باید آن گونه باشند.

۵-  این همان شخصی است که تا پایان عمر، ذهنتان درگیر اوست .

۶-  میزان پر بودن گیلاس، نشانگر این است که شما در یک رابطه دوستی چقدر از خودتان مایه می‌گذارید.

]]>
تاسوعا وسوگ عباس 2013-11-13T08:41:55+01:00 2013-11-13T08:41:55+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/246 opa x سلام خیلی وقت بود وب اپدیت نمی شد ...از این بابت معذرت می خوام ..امروز تاسوعا ی حسینی رو به تمام شیعیان تسلیت می گم .... تا به حال پیش نیومده شعرام رو توی صفحه ی مجازی بذارم به خاطره مشکلاتی که بعدش پیش میاد ولی امروز می خوام یکی از شعر های خودم در وصف شیر کربلا عباس رو تقدیم محضر شریفش بکنم .......امیدوارم در این روزها عزاداری هاتون مقبول درگاه حق باشه و من رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نکنید ..... از محراب کوفه تا حربه ی کربلا راهی نیست انجا محراب نماز بود و یک علی این جا محراب سلام
خیلی وقت بود وب اپدیت نمی شد ...از این بابت معذرت می خوام ..
امروز تاسوعا ی حسینی رو به تمام شیعیان تسلیت می گم .... تا به حال پیش نیومده شعرام رو توی صفحه ی مجازی بذارم به خاطره مشکلاتی که بعدش پیش میاد ولی امروز می خوام
یکی از شعر های خودم در وصف شیر کربلا عباس رو تقدیم محضر شریفش بکنم .......
امیدوارم در این روزها عزاداری هاتون مقبول درگاه حق باشه و من رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نکنید .....

از محراب کوفه

تا حربه ی کربلا راهی نیست

انجا محراب نماز بود و یک علی

این جا محراب وفا و یک عباس

یک علی بود و  یک دنیا عشق

یک عباس هست و یک دنیا شوق

ولی

انجا یک ابن المجم بود

بود اینجا همه ال ابلیس

انجا حسینی نبود

که عباس به خاطرش به زمین نشیند

زینبی نبود

که به خاطر ایستادن دست هایش

عباس با دست نداشته

صورت خون الود را بپوشاند

لب علی مهر مدینه می بوسید

عباس  

 مهر فردای خاک کربلا

علی مشک اب شجاعت بر دوش داشت

و عباس بی دوش مشک فرات بر دندان

عباس جنگید

و علی  نا گدار مرگ را بوسید

ظلم تحفه ی دنیا

بر حره ی دنیا

شده از علی تا عباس

ولی هیهات یا خدا

که این ال

فقط در وصال تو ایستاده

ایثار را معنی کردند

و قتلگاه

میعادگاه انان است]]>
تصاویر فلسفی و عمیق 2013-10-13T11:34:37+01:00 2013-10-13T11:34:37+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/244 opa x امروز کلا اپای فلسفی و از این مسخره بازی ها براتون اودرما .... نه خدایی روشون فکر کنید ساده نگدرید امروز کلا اپای فلسفی و از این مسخره بازی ها براتون اودرما .... نه خدایی روشون فکر کنید ساده نگدرید


]]>
یک داستان یک تلنگر 2013-10-13T11:30:14+01:00 2013-10-13T11:30:14+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/243 opa x سوار تاکسی بود’ دید کمی جلوتر جمعیت زیادی دارن با هم بگو مگو می کنند شیشه ماشین رو باز کرد’ بوی کله پاچه تا توی مغز استخوانش رخنه کرد . یک مرتبه از خواب پرید صورتش کاملا ملتحب وعرق کرده بود ’ هنوز بوی کله پاچه را داشت احساس می کرد’ به هر زحمتی بود خودش رو به ویلچر رسوند می دونست که چیزی توی یخچال نیست ’خیلی وقت بود که یخچال طعم برق رو هم نچشیده بود . دستاش رو با قدرت به چرخای ویلچر می زد تا خودش رو به در خونه رسوند در رو باز کرد دیگه واسش اصلا مهم نبود که در خونه رو قفل سوار تاکسی بود’ دید کمی جلوتر جمعیت زیادی دارن با هم بگو مگو می کنند شیشه ماشین رو باز کرد’ بوی کله پاچه تا توی مغز استخوانش رخنه کرد .

یک مرتبه از خواب پرید صورتش کاملا ملتحب وعرق کرده بود ’ هنوز بوی کله پاچه را داشت احساس می کرد’ به هر زحمتی بود خودش رو به ویلچر رسوند می دونست که چیزی توی یخچال نیست ’خیلی وقت بود که یخچال طعم برق رو هم نچشیده بود .

دستاش رو با قدرت به چرخای ویلچر می زد تا خودش رو به در خونه رسوند در رو باز کرد دیگه واسش اصلا مهم نبود که در خونه رو قفل کنه یا نه به خاطر اینکه چیزی  توی اون خونه که اسم متروکه هم واسش حیف بود نبود .

وارد کوچه که شد منتظر بود که مرد کله پاچه فروش بیاد سراغش و یه مشت فحش و خفت بارش کنه’ از ترس سرش رو پایین انداخته بود و به خودش فحش می داد’ خیلی وقت بود که کیسه هاش رنگ پول هم ندیده بودند .

جلو کله پاچه فروشی که رسید دید که در مغازه بسته است’ خیالش راحت شد ولی ناراحت بود’ با اینکه این همه بده کاری بالا آورده بود  دوست داشت یه عالمه کتک و فحش و بد و بیرا از مرد کله پاچه فروش تحمل کنه ولی اگه یه بار دیگه هم که شده یه دست کله پاچه مفصل با خیال راحت بدون اینکه به جایی فکر کنه بخوره .

اینبار با قدرت بیشتری به چرخای ویلچر ضربه وارد می کرد ’ انگار هیچ وقت با این شدت به چرخای ویلچرش ضربه نزده بود .

هنوز نیم ساعتی بیشتر نگذشته بود ’ کمی آنطرفتر جمعیت زیادی با هم بگو مگو می کردند’ ودر بین آنها  یک ویلچر در حال سوختن بود ومردی که جزغاله شده بود ’ باد خاکسترش را با خود می برد .

بوی کله پاچه تا مغز استخوان آدم رخنه می کرد .

 ..........

]]>
داستان استدلال درست 2013-10-13T11:25:32+01:00 2013-10-13T11:25:32+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/242 opa x روزی روزگاری دو فروشنده کفش که به شرکتهای متفاوتی تعلق داشتند به یک کشور آفریقایی فرستاده شدند تا بازار کفش را در آن سرزمین بررسی کنند. اولین فروشنده از این ماموریت خود متنفر بود. آرزو داشت که او را به این مأموریت نمی فرستادند. فروشنده دوم عاشق این مأموریت بود و به نظرش رسید که فرصت گرانبهایی را به شرکت او می دهند. وقتی این دو فروشنده وارد کشور آفریقایی شدند، درباره بازار محلی برای کفش مطالعه کردند و هر کدام تلگرافی برای شرکت خود فرستادند. فروشنده اول که دوست نداشت به این سفر برود، در روزی روزگاری دو فروشنده کفش که به شرکتهای متفاوتی تعلق داشتند به یک کشور آفریقایی فرستاده شدند تا بازار کفش را در آن سرزمین بررسی کنند.

اولین فروشنده از این ماموریت خود متنفر بود. آرزو داشت که او را به این مأموریت نمی فرستادند. فروشنده دوم عاشق این مأموریت بود و به نظرش رسید که فرصت گرانبهایی را به شرکت او می دهند. وقتی این دو فروشنده وارد کشور آفریقایی شدند، درباره بازار محلی برای کفش مطالعه کردند و هر کدام تلگرافی برای شرکت خود فرستادند. فروشنده اول که دوست نداشت به این سفر برود، در تلگرافش نوشت: سفر بی فایده ای بود هیچ بازاری در این کشور وجود ندارد هیچ کس کفش نمی پوشد.

اما فروشنده دوم که این سفر را فرصت ایده الی ارزیابی کرده بود نوشت: سفر عالی بود فرصت مناسب بازاری نامحدود است اینجا هیچ کس کفش نمی پوشد.

]]>
داستان ریاضی 2013-10-13T11:19:05+01:00 2013-10-13T11:19:05+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/241 opa x می‌گویند شخصی سر كلاس ریاضی خوابش برد. وقتی زنگ را زدند بیدار شد و با عجله دو مساله را كه روی تخته سیاه نوشته شده بود یادداشت كرد و بخیال اینكه استاد آنها را بعنوان تكلیف منزل داده است به منزل برد و تمام آن روز و آن شب برای حل آنها فكر كرد. هیچیك را نتوانست حل كند، اما تمام آن هفته دست از كوشش برنداشت. سرانجام یكی را حل كرد و به كلاس آورد. استاد بكلی مبهوت شد، زیرا آن‌ها را به عنوان دو نمونه از مسائل غیرقابل حل ریاضی داده بود می‌گویند شخصی سر كلاس ریاضی خوابش برد. وقتی زنگ را زدند بیدار شد و با عجله دو مساله را كه روی تخته سیاه نوشته شده بود یادداشت كرد و بخیال اینكه استاد آنها را بعنوان تكلیف منزل داده است به منزل برد و تمام آن روز و آن شب برای حل آنها فكر كرد. هیچیك را نتوانست حل كند، اما تمام آن هفته دست از كوشش برنداشت. سرانجام یكی را حل كرد و به كلاس آورد. استاد بكلی مبهوت شد، زیرا آن‌ها را به عنوان دو نمونه از مسائل غیرقابل حل ریاضی داده بود

]]>
شخصیت شناسی با انگشت 2013-10-09T10:32:35+01:00 2013-10-09T10:32:35+01:00 tag:http://ghfu.mihanblog.com/post/240 opa x بازم از اون تست های معرکه براتون اوردما ......................  الکی هم نیست به خدا پایه ی علمی داره ... اینم مقدمه جواب ها و توضیح هم در ادامه مطلب میگم انگار این عکسه دست یه سندروم دانه خط نداره ... کفش رو میگم فهمیدی با استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید. آیا تا به حال به طور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده اید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید. با استفاده از عکس و انتخاب انگ بازم از اون تست های معرکه براتون اوردما ......................  الکی هم نیست به خدا
پایه ی علمی داره ... اینم مقدمه جواب ها و توضیح هم در ادامه مطلب
میگم انگار این عکسه دست یه سندروم دانه خط نداره ... کفش رو میگم فهمیدی

با استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید. آیا تا به حال به طور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده اید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید.

با استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید.

 

 

 

تست شخصیت شناسی با انگشتان

]]>